Ordu Sanayi Ticaret Kültür Rehberi
spacer
ANASAYFA | SEKTÖRLER | İNSAN KAYNAKLARI | ÝÞ ÝLANLARI| ÝLETÝÞÝM İş İlanlarınızı Ücretsiz Yayınlayın! Özgeçmiş Oluşturun
   
ara
 
bar
52 Basin Yayin
ordulular
orduspor
orduspor

ordu_belediye_baskanlari


ordulu_kamu_mensuplari

ordulu_akademisyenler
ordulu_saglikk_mensuplari
ordulu_sporcular
ordulu_yazarlar_ve_sairler
ordulu_iz_birakanlar

  Kullanıcı Adınız
 
  Şifreniz
 
Üye Ol
Şifremi Unuttum
 
 
bar
Ýlkçað'dan Günümüze Ordu Tarihi İlçağ'dan Günümüze Ordu Tarihi
kitap Prens
Yazar: Lale Demirci
kitap Otoyol Uykusu
kitapYayinevi:
Ordu Belediyesi
Yazar: Ibrahim Dizman
kitap Islak Gün
Yazar: Nurten Çelebioğlu
kitapYayinevi:
Ordu Belediyesi
Yazar: Mithat Baş
 
 

fihrist

spacerspacer
ordu_fihrist
spacer
ordu_fihrist
spacerspacer
ordu_fihrist
spacer
ordu_eczaneler
spacer
lokantalar
spacer
seyahat_acentalari
spacer
yayla_tesisleri
spacer
kampingler
spacer
spacer
spacer
Anasayfa > Ordu'lu nller > Sanatlar > Güngör Coşkun [Müzik Sanatçısı]
uhs
Çelebi sespano.com.tr
Muratbey ozsahin
Keskin Turizm

Güngör Coşkun [Müzik Sanatçısı]

Güngör Coşkun [Müzik Sanatçısı]

01.01.1973 yılı Ordu ili Gölköy İlçesi Alanyurt beldesi doğumluyum. 3 çocuklu bir Ailenin ortanca çocuğuyum. İlk ve orta öğrenimimi burada tamamladım. 1987 yılına kadar çocukluk yıllarım burada geçmistir. Çocukluğumdan beri amatör olarak bağlama çalmaktayım. Tabiki çocukluk yıllarımda belli bir dönem çok şâşâlı bir hayat yaşadım. Varlıklı bir ailenin çoçuğu olarak büyüdüm. 1985 yılından sonra Babamın işlerinin kötüye gitmesi sebebiyle çok sıkıntılı bir hayat yaşamaya başladım. Yani varlık ve sıkıntıyı çocukluk yıllarında yaşadım.

Orta öğrenimimi tamamladıktan sonra babamla birlikte Yüksek Gerilim Enerji Nakil hatlarında çalıştım. Buralar çok Zor şartlarda ki çalışma ortamı olduğu için bir çok insanımız hayatlarını kaybetmişlerdir. Bunlarda benim hayatımın önemli zamanları ve hayata bakış açımın değiştiği faktörlerdir.1990 yılında içimde beslediğim müzik aşkımı artık sanat hayatına dönüştürebilmek ve alt yapılın sağlam temeller üzerine oluşturabilmek için ASM (Arif Sağ Müzik Eğitim Merkezi) için başvurdum. Bu eğitimimi tamamlamak için inşaatlarda işçi, lokantalarda garson olarak çalıştım. Çalıştığım işlerden para alamadığım için Topkapı-Aksaray hattını çok yürüyerek gidip geldiğim zamanlar olmuştur. Amacım belliydi. Ve tüm isteğim müzik yapmak, kaset çıkarmak yani sanatçı olmak istiyordum. Belli bir eğitim aldıktan sonra ( nota, solfej ) ve bağlama konusunda çok mesafeler kaydettim. Artık bir ensturumanı sağlıklı bir şekilde çaldığım için kendi yazdığım sözleri besteye dönüştürebiliyordum.
Aldığım eğitimin faydalarını artık yavaş yavaş toplamaya başlamıştım. Profesyonel olarak bağlama çalabiliyor, beste yapabiliyordum. Bunlar olunca da komple sanatçı kişiliğim oluşmaya başlıyor, kendime olan özgüvenim daha da artıyordu. Bir çok ünlü çanatçıya bağlama çalarak hayatımı devam ettirdim. Askerlik durumuma kadar böyle gitti. Askerliğimi Acemi birliği Manisa, Usta birliğim Trabzon idi. Askerlik dönüşü ASM tekrar başladım, askerde geçen iki yıl açığımı kapatmak için. 1996 yılında evlendim. Eşim sanat hayatına devam etmemi istemese de artık bu noktadan sonra beni hedefimden hiç kimsenin döndüremeyeceğini belirttim. Ve onunla ayrı bir mücadelem oldu. Gazinolar, konserler, düğünler derken 2003 yılında artık kendi albümümü yapmanın zamanı gelmişti. Özel bir İveco servisi olan Özözgür Otomotiv de servis müdürü olarak çalışmaktaydım. Bana inanan ve güvenen İbrahim Osman ÖZGÜR ile bu yola baş koyduk.

2003 yılı sonlarında "Bendensun" adlı albümümle müzik piyasasına merhaba dedim. İlk olarak Bendensun'a klip çektik. Bu klip çok farklıydı. Kovboy kıyafetiyle bayağı dikkat çekti. Artık bendensun şarkısı radyolarda TV'lerde halkın bir çok kesimine espiri haline gelmişti. Bir çok magazin haberlerinin konusu olmuştu. Kral TV , Flaş TV MMc ve bir çok kanalda bu klip yer aldı. Bu albümdeki 11 şarkının söz ve müziği bana aittir. Yurt içinde ve Yurt dışında sayısız konser ve açılışlara katıldım.

Özellikle yaşlı, düşkünler ve kimsesizler adına sayısız konserlere katıldım. Ve hiçbir şey talep etmedim. Derken yaptığımız iş beğenildi ve ilerisi için bize cesaret verdi. 2 nci Albüm hazırlıklarına başladık. Yavaş yavaş derken stüdyo aşaması da tamamlandı. Yeni Albümde 13 eser bulunuyor. 12 tanesinde yine Güngör COŞKUN imzası var. Özellikle bu Albümde "Yavrum" "sensin" , "bıktım" , "madem ki" eserlerine dikkatinizi çekiyorum. Çok can yakacak eserler. Bu albümde yönetmenliği İbrahim TATLISES, orkestra şefliğini bağlamanın üstadı Kemal ALAÇAYIR yaptı. Hayatta anlatılacak çok şeyim oldu. Ama bundan sonra Güngör COŞKUN'un hayatına yaşadıklarını şarkılarında birlikte dinleyeceğiz

Güngör Coşkun [Müzik Sanatçısı] ile ilgili fotoğraflar

Güngör Coşkun [Müzik Sanatçısı] E-Posta Bilgileri

Güngör Coşkun [Müzik Sanatçısı] Kişisel Sayfası

Güngör Coşkun [Müzik Sanatçısı] hakkında daha fazla bilgi için sitemizde arama yapabilirsiniz

Sitede Ara

Içerik | Resim | Video

ordu